Spoštovani,

Skladno z rokovnikom za izvedbo volilnih opravil za redne volitve članov Upravnega odbora Univerze na Primorskem objavljamo  razglas o uradnih rezultatih volitev članov UO UP  in sklep rektorja Univerze na Primorskem o ponovnih volitvah.

Ponovne volitve se bodo izvedle, ker sta dva kandidata za člana UO UP, doc. dr. Gregor Kovačič in doc. dr. Marko Orel, prejela enako število glasov.

Ponovne volitve bodo v torek, 7. 6. 2011 od 9. do 16. ure na volišču št. 1 v Kopru (palača Armerija, pritličje Univerze na Primorskem, Titov trg 4, 6000 Koper) in na volišču št. 2 v Portorožu.

Ker sta kandidata, ki ju bo potrebno še enkrat voliti, iz vrst delavcev, ki opravljajo visokošolsko ali znanstveno raziskovalno dejavnost, na ponovnih volitvah volite samo visokošolski učitelji, znanstveni delavci, visokošolski sodelavci in raziskovalni sodelavci. Zaposleni na UP FAMNIT in UP PINT volite na volišču št. 1 v Kopru (palača Armerija, pritličje Univerze na Primorskem, Titov trg 4, 6000 Koper).

S tem obvestilom vas pozivamo, da se razpisanih volitev v Upravni odbor Univerze na Primorskem ponovno udeležite.