login
| EN

Pomočniki direktorja

dr. Klavdija Kutnar

Pomočnica za področje znanstveno-raziskovalnega dela

dr. Andreja Kutnar

Pomočnica za področje mednarodnega sodelovanja

dr. Marko Orel

Pomočnik za finančno področje

Predstojniki

dr. Tomaž Pisanski

predstojnik Oddelka za informacijske
znanosti in tehnologije

dr. Nino Bašić

namestnik predstojnika Oddelka za informacijske
znanosti in tehnologije

dr. Klavdija Kutnar

predstojnica Oddelka za matematiko 

dr. Jure Pražnikar

predstojnik Oddelka za tehnologijo

dr. Andreja Kutnar

namestnica predstojnika Oddelka za tehnologijo

dr. Diego De Leo

predstojnik Slovenskega centra za raziskovanje samomora

dr. Vita Poštuvan

namestnica predstojnika Slovenskega centra za raziskovanje samomora

dr. Dragan Marušič

predstojnik Oddelka za preučevanje zdravja

dr. Jernej Vičič

predstojnik Centra za Oblikovanje in Razvoj Aplikacij

dr. Matjaž Kljun

namestnik predstojnika Centra za Oblikovanje in Razvoj Aplikacij

Naziv E-mail Telefon
Acquah Richard richard.acquah@famnit.upr.si +386 68 192 437
Alberti Marta marta.alberti@upr.si
Baldouski Daniil danil.baldouski@iam.upr.si
dr. Banič Iztok iztok.banic@iam.upr.si +386 2 229 38 41
dr. Bašić Nino nino.basic@famnit.upr.si +386 5 611 76 52
dr. Batagelj Vladimir vladimir.batagelj@iam.upr.si
Beškovnik Elena elena.beskovnik@upr.si
dr. Boldin Barbara barbara.boldin@upr.si +386 5 611 75 84
Borko Polonca polonca.borko@iam.upr.si
dr. Brodnik Andrej andrej.brodnik@upr.si +386 5 611 76 52
dr. Burnard Michael David michael.burnard@iam.upr.si
dr. Butina Ogorelec Karen karen.butina@iam.upr.si
dr. Cepak Nastja nastja.cepak@iam.upr.si +386 5 611 75 83
dr. Chiarelli Nina nina.chiarelli@famnit.upr.si +386 5 611 76 59
Cokan Maja maja.cokan@upr.si +386 5 611 75 98
dr. Cook Susan, Deborah susan.cook@iam.upr.si
dr. Čopič Pucihar Klen klen.copic@famnit.upr.si +386 51 361 636
dr. De Leo Diego diego.deleo@upr.si +386 5 611 76 56
Derikvand Mohammad mohammad.derikvand@famnit.upr.si
dr. Dobson Edward Tauscher ted.dobson@upr.si
Felić Alisa alisa.felic@upr.si
dr. Ferjančič Karla karla.ferjancic@iam.upr.si +386 5 611 75 83
dr. Fernandez Blas blas.fernandez@iam.upr.si
dr. Filipovski Slobodan slobodan.filipovski@famnit.upr.si +386 31 409 814
Földvári-Nagy Edit edit.foldvari-nagy@iam.upr.si
dr. Frelih Boštjan bostjan.frelih@upr.si +386 5 611 75 84
Gomboc Vanja vanja.gomboc@iam.upr.si +386 31 662 232
Gorela Lara lara.gorela@upr.si +386 5 611 75 77
dr. Gravner Janko janko.gravner@upr.si
Grbac Jan jan.grbac@famnit.upr.si +386 5 611 75 80
Gubenšek Ana ana.gubensek@iam.upr.si
Guzej Anja anja.guzej@iam.upr.si +386 5 611 75 99
dr. Herrera Díaz René Alexander rene.herrera@iam.upr.si
dr. Hujdurović Ademir ademir.hujdurovic@upr.si +386 5 611 76 96
dr. Jaklič Gašper gasper.jaklic@upr.si
Jasiqi Litafet jasiqi.litafet@famnit.upr.si +386 64 124 799
Jerman Rabar Urška urska.rabar@famnit.upr.si
Jerovšek Vid vid.jerovsek@famnit.upr.si +386 5 611 75 80
Jesenko Tilen tilen.jesenko@famnit.upr.si +386 5 611 75 80
dr. Jug Vesna vesna.jug@upr.si +386 31 626 814
Kastelic Kaja kaja.kastelic@iam.upr.si
Khan Dilawar Abbas
Kleva Tomc Albert albert.kleva-tomc@famnit.upr.si +386 5 611 75 80
dr. Kljun Matjaž matjaz.kljun@upr.si +386 5 611 76 51
Kocjančič Samanta samanta.kocjancic@famnit.upr.si +386 5 611 75 91
Kosmač Aljaž aljaz.kosmac@iam.upr.si
Kostadinova Anastasija anastasija.kostadinova@famnit.upr.si
Kovačevič Marjana marjana.kovacevic@famnit.upr.si +386 5 611 76 77
dr. Kovacs Istvan istvan.kovacs@upr.si +386 5 611 75 84
dr. Kovič Jurij jurij.kovic@famnit.upr.si 01 5681 252
Kovše Vanja
dr. Kozinc Žiga ziga.kozinc@iam.upr.si 040 161 503
dr. Kresz Miklos miklos.kresz@iam.upr.si
dr. Krnc Matjaž matjaz.krnc@famnit.upr.si +386 40 603 895
Krohne Nina nina.krohne@iam.upr.si +386 5 611 76 56
dr. Kudin Sadmir sadimir.kudin@iam.upr.si
dr. Kutnar Andreja andreja.kutnar@upr.si +386 31 240 121
dr. Kutnar Klavdija klavdija.kutnar@upr.si +386 5 611 75 70
dr. Kuzma Bojan bojan.kuzma@upr.si +386 5 611 75 82
Labus Tanja tanja.labus@upr.si +386 5 611 76 75
dr. Lavrauw Michel michel.lavrauw@famnit.upr.si
Lavrič Meta meta.lavric@iam.upr.si +386 5 611 76 56
dr. Legat Andraž andraz.legat@iam.upr.si
dr. Lipovac Dean dean.lipovac@iam.upr.si
Majdanac Ljiljana ljiljana.majdanac@famnit.upr.si +386 69 986 812
dr. Malnič Aleksander aleksander.malnic@upr.si
dr. Mars Bitenc Urša ursa.mars@upr.si +386 5 611 76 56
dr. Marušič Dragan dragan.marusic@upr.si
Marušič Jar Žiga jar.marusic@famnit.upr.si +386 40 862 681
Mavrič Tim tim.mavric@famnit.upr.si +386 40 860 153
Mešiček Ira ira.mesicek@famnit.upr.si
Mihelič Urška urska.mihelic@famnit.upr.si +386 5 611 75 70
dr. Miklavič Štefko stefko.miklavic@upr.si +386 5 611 76 57
dr. Milanič Martin martin.milanic@upr.si +386 5 611 75 84
Mohar Mateja mateja.mohar@famnit.upr.si
Mozetič Manuela manuela.mozetic@famnit.upr.si +386 5 611 75 16
Mravlja Martina
dr. Orel Marko marko.orel@upr.si +386 5 611 75 82
Ostanek Sabrina sabrina.ostanek@famnit.upr.si +386 40 211 858
Oven Aleš ales.oven@upr.si 05/6117-596; 051 232 948
dr. Pasalic Enes enes.pasalic@famnit.upr.si +386 5 611 75 82
dr. Pečnik Jaka Gašper jaka.pecnik@iam.upr.si 041 927 234
dr. Penjić Safet safjet.penjic@iam.upr.si 070/393-446
mag. Penko Sandra sandra.penko@upr.si +386 5 611 75 90
dr. Perman Mihael mihael.perman@upr.si +386 5 611 75 82
Peroša Miha miha.perosa@upr.si
dr. Pisanski Tomaž tomaz.pisanski@upr.si +386 5 611 76 54
Pobega Vanessa vanessa.pobega@famnit.upr.si
Podgoršek Lea lea.podgorsek@upr.si
dr. Podlogar Tina tina.podlogar@upr.si +386 5 611 76 56
Poohphajai Faksawat faksawat.poophpajai@iam.upr.si
dr. Poštuvan Vita vita.postuvan@upr.si +386 5 611 76 56
dr. Požar Rok rok.pozar@famnit.upr.si +386 5 611 75 83
dr. Pražnikar Jure jure.praznikar@iam.upr.si
Primožič Lea lea.primozic@iam.upr.si
dr. Prislan Rok rok.prislan@famnit.upr.si +386 40 162 926
Ranfl Andrej andrej.ranfl@famnit.upr.si +386 51 391 433
dr. Razafimahatratra Andriaherimanana Sarobidy sarobidy.razafimahatratra@famnit.upr.si +386 69 818 050
Robson Gregory Caldwell gregory.robson@iam.upr.si
dr. Rodriguez Aldama Rene rene.aldama@famnit.upr.si +386 69 976 810
dr. Rogelj Peter peter.rogelj@upr.si +386 5 611 76 52
Rojs Lucia lucia.rojs@iam.upr.si
dr. Sandak Jakub Michal jakub.sandak@famnit.upr.si
dr. Sandak Anna Malgorzata anna.sandak@famnit.upr.si +386 40 282 949
Sandić Sanja sanja.sandic@upr.si +386 5 611 76 98
dr. Santamaria Galvis Andres David andres.santamaria@famnit.upr.si +386 51 867 782
dr. Šarabon Nejc Nejc.Sarabon@fvz.upr.si 05/662 64 66
dr. Schwarzkopf Matthew John matthew.schwarzkopf@iam.upr.si
Sedlašek Eva eva.sedlasek@iam.upr.si
Selmanović Amina amina.selmanovic@iam.upr.si
mag. Simmons Amy Noel amy.simmons@iam.upr.si
Šinkovec Luka luka.sinkovec@iam.upr.si
Škorja Djikanović Nataša natasa.skorja@upr.si +386 5 611 75 95
dr. Šparl Primož primoz.sparl@upr.si +386 1 589 22 11
dr. Strašek Rok rok.strasek@fm.upr.si
Šukljan Tine tine.sukljan@upr.si +386 5 611 76 50
dr. Tavzes Črtomir crtomir.tavzes@iam.upr.si
Tomažinčič Valentina valentina.tomazincic@iam.upr.si +386 41 641 320
dr. Ule Aljaž aljaz.ule@upr.si +386 5 611 76 61
Vatovec Doris doris.vatovec@iam.upr.si
dr. Velkavrh Žiga ziga.velkavrh@iam.upr.si +386 31 412 870
dr. Vičič Jernej jernej.vicic@upr.si +386 5 611 76 50
Višnjić Draženka drazenka.visnjic@iam.upr.si
dr. Vitrih Vito vito.vitrih@upr.si +386 5 611 76 47
Volčič Nina nina.pirec@iam.upr.si +386 5 611 75 91
dr. Woodroofe Russell Stephen russ.woodroofe@famnit.upr.si +386 30 687 698
dr. Zadravec Šedivy Nuša nusa.sedivy@iam.upr.si +386 31 870 863
dr. Žibert Janez janez.zibert@upr.si +386 5 611 76 54
Univerza na Primorskem

Inštitut Andrej Marušič
UP IAM

Muzejski trg 2
6000 Koper
Slovenija

tel.: +386 (0)5 611 75 91
fax.: +386 (0)5 611 75 92
e-mail: info@iam.upr.si
Avtorske pravice
Izjava o dostopnosti