Na seji Študentskega sveta T4EU, ki je potekala 25. 6. 2024, so predstavniki študentov univerz članic Transform4Europe odločali o novem vodstvu. Na seji so bile izvedene volitve za predsednika, podpredsednika in predstavnika študentov v upravni odbor. Za novo predsednico ŠS T4EU je bila izvoljena Lana Erjavec, študentka UP Fakultete za vede o zdravju, predsednica ŠS UP FVZ in predsednica ŠS UP.

Ob novo izvoljeni predsednici so imenovali še:

• podpredsednico Tiphaine David-Rogeat (Jean Monnet University, Francija),
  • članico v upravni odbor Elizabet Koleva (Sofia University, Bolgarija).

Ob izvolitvi sta novoizvoljeni predstavnici, predsednica Lana Erjavec in podpredsednica Tiphaine David-Rogeat, napovedali, da bosta svoj mandat posvetili predvsem krepitvi povezovanja študentov med različnimi univerzami znotraj T4EU. Njuna prizadevanja bodo usmerjena v izboljšanje informiranosti študentov o vseh priložnostih, ki jih ponuja evropska univerza T4EU ter v utrjevanje pomembnosti in aktivnega delovanja študentskega sveta v okviru T4EU.

Iskrene čestitke študentki Univerze na Primorskem Lani Erjavec ob nastopu nove funkcije ter novemu vodstvu.