petek, 21. oktober 2011

Obvestilo o volitvah rektorja UP

Obveščamo vas, da bodo skladno z rokovnikom volilnih opravil redne volitve rektorja Univerze na Primorskem v četrtek, 3. novembra 2011,
predčasne volitve
pa v sredo, 26. oktobra 2011.

***

Predčasne volitve (26. oktober 2011) bodo od 9. do 12. ure samo na volišču št. 1 v Kopru
(v prostorih rektorata Univerze na Primorskem, avla Armerija, pritličje, Titov trg 4, Koper).

Redne volitve (3. november 2011) pa bodo od 9. do 16. ure na naslednjih voliščih:

1.        * na volišču št. 1 v Kopru (v prostorih rektorata Univerze na Primorskem, avla Armerija, pritličje, Titov trg 4, Koper), kjer glasujete volilni upravičenci UP PINT in UP FAMNIT.

2.       * na volišču št. 2 v Portorožu (v prostorih UP Turistice, Obala 11/a, Portorož)in

3.       * na volišču št. 3 v Izoli (v prostorih UP VŠZI, Polje 42, Izola).

***

Vsem volilnim upravičencem, ki bodo na dan glasovanja (3.11.2011) zadržani, je omogočeno glasovanje na predčasnih volitvah (26.10.2011).

Volilno pravico za volitve rektorjaimajo vsi visokošolski učitelji, znanstveni delavci, visokošolski in raziskovalni sodelavci, ki so zaposleni na univerzi in so veljavno izvoljeni v naziv visokošolskega učitelja, znanstvenega delavca, visokošolskega sodelavca ali raziskovalnega sodelavca.

Volilno pravico  imajo tudištudentje univerze v obsegu ene petine vseh glasov visokošolskih učiteljev, znanstvenih delavcev, visokošolskih in raziskovalnih sodelavcev, ki so zaposleni na univerzi, zaokroženo navzgor (študentska kvota univerze).

***

Skladno z rokovnikom za izvedbo volilnih opravil je od 20.10.2011 do 25.10.2011 možen vpogled v volilne imenike na rektoratu, v službi za kadrovske zadeve UP (3. nadstropje), Titov trg 4, Koper.

***

Več o volitvah glej v priponki rokovnika volilnih opravil.