torek, 26. maj 2015

UP IAM ob Tednu gozdov

V Sloveniji med 23. in 31. majem poteka Nacionalni teden gozdov pod sloganom "Negujmo slovenske gozdove". Kolegom gozdarjem (seznam prireditev, ki potekajo v tednu gozdov najdete na povezavi) se bomo pri njihovem praznovanju pridružili neformalno, in sicer z delom, ki ga bomo opravili na z lesom povezanimi projekti, ki potekajo na našem Inštitutu in Univerzi: CareWood, What Wood you Believe? W3B, InnoRenew, COST action FP 1407 MoodWoodLife.

Pripravljali pa se bomo tudi na začetek do sedaj največjega in najpomembnejšega projekta InnoRenew CoE iz okvirnega programa Evropske Unije Obzorja 2020, ki ga bomo pričeli izvajati 1. junija, takoj po izteku Nacionalnega tedna gozdov.

Vas pa vabimo, da se nam pri tem delovnem načinu praznovanja dogodka pridružite s tem, da izpolnite anketo, ki jo s partnerji izvajamo pri zgoraj omenjenem projektu W3B. S tem nam boste resnično pomagali pri nadaljevanju iskanja trajnostnih rešitev za delo z lesom.

Foto: Zoe, Flickr