Koper, 22. 1. 2015 - Po 212 že podeljenih štipendijah iz Štipendijskega sklada Univerze na Primorskem v preteklih šestih letih, jih je letos, že sedmič zapored, kot nagrado in spodbudo za nadaljnje uspehe, prejelo 41 najboljših študentk in študentov Univerze na Primorskem (UP).

Največ, kar 17 štipendij sta skupaj podelili članici UP: Fakulteta za matematiko, naravoslovje in informacijske tehnologije ter Inštitut Andrej Marušič (od tega eno skupaj z Rektoratom UP), po 5 Rektorat UP in družno Rektorat UP s Študentskimi domovi UP, 4 podjetje Actual I.T. d.d. iz Skupine Istrabenz, po 3 Pedagoška fakulteta (od tega eno skupaj z Rektoratom UP), 2 Fakulteta za vede o zdravju, po eno štipendijo pa so podelili Mestna občina Koper, Občina Piran, Občina Ilirska Bistrica, podjetje Luka Koper, d.d., ter Znanstveno-raziskovalno središče.

Več v novici: http://www.upr.si/index.php?page=news&item=5&id=3590&preview=true

Foto: Alen Ježovnik