Razpis za sklenitev avtorske pogodbe za delo na projektu An Adriatic Network for Advancing Research Development and Innovation towards the Creation of new Policies for Sustainable Competiveness and Technological Capacity of SMEs« (akronim: ADRIATinn) - sofinancirano iz evropskih sredstev v okviru Programa Adriatic IPA - Adriatic Cross-Border Cooperation

Opis dela:

Analiza dejavnost posameznega podjetja iz skupine petih podjetij (MSP-ji) izbranih za pilotno študijo. Določanje potreb in obstoječi potencial za raziskave, razvoj in inovacije - RDI v posameznem podjetju in na osnovi odgovorov posredovanih preko vprašalnika ter na osnovi sestankov s predstavniki podjetij določanje protokola dela. Vzpostavljanje sodelovanja med predstavniki Univerze in izbrane MSP-je na področju raziskave, razvoj in inovacije (RDI). Pomoč izbranim MSP-jem k izboljšanju sposobnosti raziskave, razvoj in inovacije – RDI na svojem področju delovanja. Pomoč pri delu v coworking prostoru - pomoč udeležencem.

Sklenitev avtorske pogodbe je možna takoj oziroma po dogovoru.

Število prostih mest: 1

Pogoji za opravljanje dela:

• magisterij znanosti s področja managementa,
  • izkušnje in poznavanje delovanja majhnih in srednjih podjetij (MSP),
  • dobro poznavanje metodologije za analizo stanja v podjetju,
  • dobro poznavanje metodologije uvajanja inovativnosti v MSP,
  • izkušnje pri delu z mladimi in startup podjetniki,
  • natančnost,
  • zanesljivost,
  • poznavanje računalniških orodij,
  • znanje angleškega jezika

Rok za prijavo:

Življenjepis z dokazili o izpolnjevanju pogojev pričakujemo do petka, 13. 3. 2015, na naslov:

Muzejski trg 2, 6000 Koper.

Kontaktna oseba:

Ime in priimek: Lara Gorela (lara.gorela@upr.si)

Telefon: 05/ 611-75-77

PDF različica razpisa je na voljo na povezavi.