Javno predavanje prof. dr. Andreja Brodnika v Državnem zboru - Znanje žanje

Obveščamo vas, da bo imel prof. dr. Andrej Brodnik  javno predavanje z naslovom "Vseprisotno računalništvo« v okviru projekta Znanje žanje in sicer, v torek, 12. julija 2011, ob 9. uri, v veliki dvorani Državnega zbora.

dr. Andrej Brodnik je docent na Fakulteti za računalništvo in informatiko (FRI) na Univerzi v Ljubljani, znanstveni svetnik na Primorskem inštitutu za naravoslovne in tehnične vede Koper (PINT) na Univerzi na Primorskem, redni profesor na Fakulteti za matematiko, naravoslovje in informacijske tehnologije (FAMNIT) na Univerzi na Primorskem ter pridruženi profesor Univerze za tehnologijo v Luleå (Švedska).

Več informacij o predavanju in projektu Znanje žanje si lahko preberete na spletni strani: http://www.dz-rs.si/index.php?id=467#3337