V času epidemije SARS-CoV-19 smo se znašli v nepredvidljivi situaciji. Lahko se počutimo prestrašene, žalostne, zmedene, jezne, brezvoljne, pod stresom, osamljene … Lahko imamo tudi občutek, da nimamo nadzora. Gre za odziv, ki je v teh okoliščinah popolnoma razumljiv.

Danes je Univerzo na Primorskem obiskalo nekaj predstavnikov vlade, med njimi tudi minister za digitalno preobrazbo, Mark Boris Andrijanič, ki je obiskal Fakulteto za matematiko, naravoslovje in informacijske tehnologije.

ponedeljek, 18. oktober 2021

Rektoričin dan 2021

Na Univerzi na Primorskem se veselimo letošnjega rektoričinega dne, ki bo po lanski odpovedi ponovno združil študente in zaposlene v prijetnem športnem, družabnem in izobraževalnem vzdušju.

V sodelovanju z Nacionalnim inštitutom za javno zdravje vabimo študente in zaposlene na cepljenje proti Covidu-19 in gripi. Mobilna cepilna enota bo vzpostavljena na parkirišču in v prostorih bivše pivnice Emonec v Šalari (Vanganelska cesta 20, Koper) v torek, 19. oktobra 2021, od 9.00 do 18.00.