petek, 29. december 2023

Obisk Radia Capris ob dobrodelni akciji

Tudi letos so vse članice Univerze na Primorskem pridružile dobrodelni akciji Hladilnik toplega srca, regionalnega Radia Capris, s katero pomagajo družinam v stiski iz obalno-kraške regije. Nabor dobrin je letos potekal s posebnim darilom otrok zaposlenih, ki so vrstnike v stiski obdarili na srečanju z dedkom Mrazom in svoje pakete pustili pod jelko, in tako pokazali solidarnost od malih nog.

Darila je z dobrodelnimi pomočniki, ekipo vzdrževalcev UP, Radiu Capris predala rektorica UP, prof. dr. Klavdija Kutnar, ki je s svetovalcem Alešem Ovnom tudi obiskala radijski studio in spregovorila tako o načrtih UP kot skupnih projektih. Radio Capris in UP namreč uspešno sodelujeta z namenom obogatitve študentskega življenja in obveščanja.

Zaposlenim se zahvaljujemo, da vedno znova stopjo skUPaj.