ponedeljek, 19. junij 2023

Izid rednih volitev članov UO UP

Redne volitve članov Upravnega odbora Univerze na Primorskem, ki so bile izvedene dne 12. 6. 2023 (predčasne volitve) in dne 15. 6. 2023 (redne volitve), so uspešno zaključene.

Volilna komisija za izvedbo volitev za člane Upravnega odbora Univerze na Primorskem je ugotovila, da so naslednji kandidati iz vrst delavcev, ki opravljajo visokošolsko ali znanstveno raziskovalno dejavnost, prejeli naslednje število glasov:

• izr. prof. dr. Marko Orel                                        prejel 51 glasov.
  • izr. prof. dr. Matjaž Kljun                                      prejel 48 glasov.
  • izr. prof. dr. Jonatan Vinkler                                prejel 37 glasov.

Volilna komisija za izvedbo volitev za člane Upravnega odbora  Univerze na Primorskem je ugotovila, da je edina kandidatka iz vrst predstavnikov upravno administrativnih ali strokovno tehničnih delavcev prejela naslednje število glasov:

• Tina Kadunec                                                       prejela 83 glasov.

Volilna komisija za izvedbo volitev za člane Upravnega odbora  Univerze na Primorskem je izdala Poročilo o izidu volitev članov Upravnega odbora Univerze na Primorskem.