| EN

Na UP Famnit je razpisano prosto delovno mesto STROKOVNI DELAVEC V KADROVSKI SLUŽBI.

Vabimo vas na javno predstavitev teme doktorske disertacije z naslovom »Specifying bent functions outside M# and some results on correlation immune functions« študenta doktorskega študijskega programa 3. stopnje Matematične znanosti Sadmirja Kudina.

Predstavitev bo potekala v torek, 24. 5. 2022 ob 10. uri v predavalnici FAMNIT-VP2.

Vljudno vabljeni!

Vabimo vas na javno predstavitev teme doktorske disertacije z naslovom »Generic constructions of minimal codes from special classes of functions over finite fields« študenta doktorskega študijskega programa 3. stopnje Matematične znanosti Reneja Rodrigueza Aldame.

Predstavitev bo potekala v sredo, 11. 5. 2022 ob 11. uri v predavalnici FAMNIT-VP3.

Vljudno vabljeni!

Vljudno vabljeni na preizkusno predavanje dr. Ponnuchamy Veerapandian za prvo izvolitev v pedagoški naziv visokošolski učitelj - docent za področje »Kemija«. Predavanje z naslovom »Multiscale modelling exploration of lignocellulosic biomass: Towards wood modification process, value-added and energy applications« bo v ponedeljek, 9. maja 2022, ob 15. uri, ki se ga lahko udeležite prek aplikacije Zoom na spodnji povezavi:

Meeting ID: 838 0908 9925

Passcode: 748885

Vljudno vabljeni na preizkusno predavanje dr. Safeta Penjića za prvo izvolitev v naziv visokošolski učitelj - docent za področje »Matematika«. Predavanje z naslovom »A unified view of inequalities for distance-regular graphs« bo v ponedeljek, 9. maja 2022, ob 10. uri in bo potekalo v okviru Matematičnega raziskovalnega seminarja v predavalnici Famnit-MP1.

Srednjeevropska konferenca o uporabnem teoretičnem računalništvu (MATCOS-22 - The Middle-European Conference on Applied Theoretical Computer Science) bo potekala od 13. do 14. oktobra 2022 v Kopru. Konferenco organizirajo Univerza na Primorskem, Inštitut Andrej Marušič (UP IAM) in Fakulteta za matematiko, naravoslovje in informacijske tehnologije (UP Famnit) v sodelovanju z inštitutom InnoRenew CoE.

MATCOS-22 bo organiziran skupaj s 25. multikonferenco o informacijski družbi (25th Multi-Conference on Information Society), ki bo potekala od 10. do 14. oktobra 2022 v Ljubljani.

Univerza na Primorskem

Inštitut Andrej Marušič